Meer info over Palou
Een goed potje tennis tegen een goede tegenstander daar kan ik echt blij van worden, ik word ook blij van een leuke serie een goed gesprek er zijn zoveel dingen die mij gelukkig maken.
Naam:
Palou
Leeftijd:
52 Jaar
Woonplaats:
Harderwijk
Provincie:
Gelderland
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Met
Mirabella
66 Jaar · Utrecht · Utrecht
Gezellig winkelen samen, een terrasje pakken en samen een leuke dag hebben. Daar kijk ik naar uit. Die leuke dag eindigen we met een etentje en na het eten ga je mee voor hete seks. Tegen zo een gezellige dag kan toch bijna niets op? Afspreken?
Sexy granny (66) zoekt jongen
MarlottePuur
53 Jaar · Aa en Hunze · Drenthe
Een stoere man is die ik wil leren kennen, iemand die zijn mannetje staat en niet snel bij de pakken gaat neerzitten als het even niet lukt. Hoop snel zo iemand te leren kennen en die met mij een heerlijke tijd wil hebben.
Mature dame (53) emailen
Fanatiekje
56 Jaar · Leidschendam-Voorburg · Zuid-Holland
Ik ben super fanatiek in wat ik ook doe bij elk spelletje wil ik de beste zijn.
Wulpse oma (56) verwennen
Djoley
64 Jaar · Gent · Oost-Vlaanderen
Kan hier natuurlijk van alles neer gaan zetten maar de vraag is wat jij eigenlijk wilt weten toch? Dus als ik een open boek ben wat zou jij mij gaan vragen?
Lieve granny (64) daten
Melinka
57 Jaar · Zaanstad · Noord-Holland
Vaak ben ik in de morgen gewoon niet vooruit te branden ik denk dat het beter zou gaan als ik een hete man naast mij had liggen.
Oude oma (57) zoekt man