Meer info over Somsloos
In het leven sta ik behoorlijk positief! En toch, soms mis ik dat ene moment met iemand samen. Je kent het wel een date, een avondje uit, lekker eten of wat dan ook. Ik heb daar echt behoefte aan en gezien mijn kids soms naar hun vader zijn dacht ik van, ik waag de stap en ga er gewoon voor. Zie jij het zitten en heb jij een idee wat leuk is om te doen? Ik wil heel graag jouw berichtje dan lezen en wie weet kunnen wij een leuk avondje uit?
Naam:
Somsloos
Leeftijd:
40 Jaar
Woonplaats:
Groningen
Provincie:
Groningen
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Zonder
Helen_A
55 Jaar · Horst aan de Maas · Limburg
De scheiding heeft mij veel stress en moeite gekost maar nu ik toch eindelijk weer zo vrij als een vogel ben, wil ik graag weer in contact komen met een lieve warme man.
Wulpse oma (55) sexdaten
Mink
66 Jaar · Overbetuwe · Gelderland
Jaja, ik werk nog steeds hoor. Ik heb een belangrijke baan, waar ik dagelijks leiding moet geven. Ik voel me er prima in thuis. Maar als ik thuis ben, wil ik wat anders. Dan wil ik gedomineerd worden door een strenge man. En dan bedoel
Hete granny (66) sexdaten
Lennekee
55 Jaar · Ameland · Friesland
Ik mag dan niet de jongste zijn maar ik ben niet iemand die al achter de geraniums ga zitten. Mijn vent is lief. leuk en aardig, maar na 25 jaar huwelijk ben ik wel op hem uitgekeken. Ik wil een seksdate met een andere man. Zien of mijn pruimpje
Hete oma (55) zoekt man
Hiat
56 Jaar · Oudewater · Utrecht
Welke man kan mij gewoon eens vertellen hoe jullie nu echt denken?
Lieve oma (56) emailen
Naliv
65 Jaar · Utrecht · Utrecht
Welke man wil er een keer met mij en mijn hondje een heerlijke wandeling door het bos maken of lekker over het strand?
Oude granny (65) contacteren