Oudere oma zoekt jongen

Meer info over Vaaanes
Nou ben ik misschien wel iets ouder geworden maar dat wil natuurlijk niet zeggen dat ik geen zin meer in seks heb. Daarom bij deze dus een leuke man gezocht.
Naam:
Vaaanes
Leeftijd:
55 Jaar
Woonplaats:
Hoogeveen
Provincie:
Drenthe
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Met
Bethere
56 Jaar · Haarlemmermeer · Noord-Holland
Ik rook niet en ik drink niet, ik geef mijn geld liever uit aan dingen die ik wel leuk vind zoals af en toe eens lekker naar de sauna te gaan. Oke af en toe een wijntje daar heb ik geen moeite mee maar ik drink dus niet elke dag of heel regelmatig.
Sexy oma (56) verwennen
Foxlein
66 Jaar · Barendrecht · Zuid-Holland
Oke het moet toch mogelijk nog zijn op mijn leeftijd om gewoon nog een keer de liefde van je leven te vinden?
Wulpse granny (66) wil man
NietMeerAlleen
68 Jaar · Amsterdam · Noord-Holland
Ben jij het ook zo zat, om alles alleen te doen, alleen naar verjaardagen en savonds alleen op de bank te zitten,. niemand om mee te praten. Ik wil heel graag samen weer het leven delen met iemand waar ik het fijn en leuk mee heb, gewoon
Wulpse granny (68) emailen
Kirsyou
56 Jaar · Landgraaf · Limburg
Hopelijk heb jij grote handen, aan mij heb je meer als genoeg vlees zitten, echter is het nu de vraag of ik hier een normaal iemand tegen kom
Rijpe oma (56) zoekt jongen
Linbad
55 Jaar · Den Haag · Zuid-Holland
gezelligmens, zoekt mensen voor iets samen te ondernemen. En wat daar mogelijkerwijs uit voortkomt.
Rijpe oma (55) sexdaten