Meer info over Violetti
Wat ik erg mis is een man in mijn leven, ma de scheiding heb ik me alleen maar ingezet voor de kinderen en mijn ouders. Mijn ouders leven niet meer en de kinderen zijn de deur uit, alle tijd heb ik voor de man die me leuk vind.
Naam:
Violetti
Leeftijd:
55 Jaar
Woonplaats:
Zwolle
Provincie:
Overijssel
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Zonder
Paxje
50 Jaar · Westland · Zuid-Holland
Ik wil een keer op een ander paard wedden en ik hoop hier een leuke man te vinden zonder complexe dingen.
Mooie vrouw (50) emailen
Menzina
50 Jaar · Amersfoort · Utrecht
Ken je dat gevoel dat je vast geroest zit en elke dag dezelfde sleur mee maakt, dat heb ik nu en het is tijd om daar uit te komen. Ik ben niet speciaal op zoek naar seks maar iemand die mij aandacht wil geven.
Wulpse vrouw (50) zoekt sex
Freyke
53 Jaar · Ede · Gelderland
Ik val op donkere mannen, zuiderse types. Ik zoek discreet contact. Laten we starten op vriendschappelijke basis.
Sexy dame (53) wil sex
Ninelifes
51 Jaar · Hasselt · Vlaams-Limburg
Er is toch helemaal niets mis mee met mij om in een serieuze relatie wilt zitten. Ik knap namelijk af op mannen die aan 1 vrouw niet genoeg heb en die meerdere vrouwen op na houdt. En ik knap ook af op mannen die alleen maar voor 1 ding zijn
Mature dame (51) zoekt jongen
Sheilaanaal
54 Jaar · Emmen · Drenthe
Ik heb een vriendje, maar helaas heb ik een vriend die niet echt dol op seks is. Ik kom seks te kort. En als ik dan toch buiten de deur ga met seks dan wil ik ook dat je mijn wens vervult. En dat is dat ik zo graag een keer anaal ontmaagd wil worden.
Geile dame (54) zoekt jongen