Oudere dame zoekt man
Meer info over Ookeenmens
Ja ik ben ook maar een mens, ik ben niet perfect ik ben niet de slankste, ik hou van lekker eten, maar ik ben ook vaak aan het diëten. Ik denk dat ik mijzelf maar moet accepteren wie ik ben.
Naam:
Ookeenmens
Leeftijd:
28 Jaar
Woonplaats:
Almelo
Provincie:
Overijssel
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Met

Jadana
50 Jaar · Kortemark · West-vlaanderen
Lerares in hart en nieren! Ook naast mijn werk leer ik graag mannen iets bij. ;-)
Rijpe vrouw (50) zoekt man

Keziban
60 Jaar · Brussel · Brussel
Heb vele hobby's en misschien zijn sommige voor mij alleen en misschien wil ik sommige dingen wel samen doen. Maar is er een man die ook wat leuks wil doen?
Lieve granny (60) sexdaten

Lentess
50 Jaar · Emmen · Drenthe
Heb er even over na moeten denken maar soms moet je in leven een rare stap maken toch? Mijn rare stap is dat ik hier een maatje zoek voor leuke dingen. Een dagje weg, uitwaaien op het strand, wie houdt er ook van?
Hete vrouw (50) contacteren

LeonieLeowel
55 Jaar · Oldenzaal · Overijssel
Ik ben al heel lang single. Mannen lijken in mij geen interesse meer te hebben. Via deze weg doe ik maar weer eens een poging om een leuke man te vinden. Je hoeft niet moeders mooiste te zijn, liefst wel in een actief en werkend leven, kinderen
Oude oma (55) verwennen

Silkesil
51 Jaar · Zwolle · Overijssel
Hoi, leuk dat jij hier ook bent, buurt maar een x aan en wie weet ;)
Oude dame (51) sexdaten