Oude vrouw emailen
Meer info over Foks
Heyhey..Ben jij een man die ook iets anders zoekt naast zijn eigen vrouw of vriendin? Ik heb een vriend en woon samen. Ik ben heel discreet en verwacht dat ook van jou.
Naam:
Foks
Leeftijd:
37 Jaar
Woonplaats:
De Bilt
Provincie:
Utrecht
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Zonder

Boanaaan
55 Jaar · Hilversum · Noord-Holland
Ik ben lief en heb humor en de rest daar kom je wel achter als we elkaar leren kennen!!
Oudere oma (55) zoekt sex

Grtnuit
55 Jaar · Zeist · Utrecht
Help ik heb een overschot aan liefde, knuffels en zoenen over nu ik weer alleen ben, waar moet ik ze laten. Ook heb ik meer zin in ondeugende dingen en lekkere geile dingen. Als jij nu benieuwd bent welke dingen dat zijn dan hoor ik het
Hete oma (55) contacteren

Bruinoogje
53 Jaar · Veendam · Groningen
Hallo jij die dit leest. Ik ben een bruinogige gescheiden vrouw en ik vind mijzelf nog veel te jong om alleen door het leven te gaan. Ben jij een man van mijn leeftijd, die daar ook zo over denkt?
Lieve dame (53) zoekt sex

Suzinde
53 Jaar · Meerssen · Limburg
Ik ben een vrolijke dame die houdt van kleurtjes. Ik schilder en teken dan ook graag.
Mooie dame (53) zoekt man

Zirra
53 Jaar · Emmen · Drenthe
Door de ziekte van mijn man zijn er veel dingen die we niet meer kunnen doen. En ik begin het daar nu best wel zwaar mee te krijgen. Ik wil soms gewoon eens ik tijd hebben.
Mature dame (53) daten