Meer info over Lotteke
Ben momenteel in de beginfase van een echtscheiding. Ben 20 jaar getrouwd geweest en heb eigenlijk tijdens deze 20 jaar zowat alle activiteiten (buiten werk) samen met mijn man gedaan waardoor ik me nu nogal eenzaam voel. Heb 2 dochters van bijna 17 en 20 jaar die stilletjesaan hun eigen weg gaan.
Naam:
Lotteke
Leeftijd:
59 Jaar
Woonplaats:
Sint-Truiden
Provincie:
Vlaams-Limburg
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Zonder
Everdin
62 Jaar · Brussel · Brussel
Niemand kent mijn grote geheim dat ik jaren goed bevriend ben geweest met een getrouwde man. Hij heeft mij altijd een worst voor gehouden, ik ben veel te goedgelovig geweest. Ik heb ervan geleerd, deze fout ga ik geen 2e keer maken.
Wulpse granny (62) sexdaten
Katleja
55 Jaar · Maashorst · Noord-Brabant
Een katje kan ik op zijn tijd soms wel zijn hoor, maar je hebt nog geen handschoenen nodig om mij aan te pakken haha. Je moet immers ook niet meteen weg lopen toch?
Sexy oma (55) zoekt jongen
Klaarermeeom
52 Jaar · Nijmegen · Gelderland
Ik ben er helemaal klaar mee om alleen naar een feestje te gaan. En het ergste is dan nog naar een gezellige avond alleen thuis komen. Dus wie wil er mee?
Sexy dame (52) daten
Liessetje
53 Jaar · Terneuzen · Zeeland
Ja ik heb even gebaald toen mijn huwelijk kapot ging, maar nu ben ik er weer klaar voor om te genieten.
Hete dame (53) wil man
Romki
51 Jaar · Melle · Oost-vlaanderen
Een goede job, een eigen, huis en veel vrienden maar een vriend die mij op geen enkel vlak begrijpt. Ik kan toch niet anders dan hier rond te kijken welke leuke mannen er zijn en die mij dan wel begrijpen.
Mooie dame (51) daten