Meer info over Yuana
Al jaren ben ik getrouwd en al jaren voel ik me moederziel alleen. Waarom we dan niet uit elkaar gaan, zou je dan zeggen. Ja, dat vraag ik me ook wel eens af. Maar voor nu heb ik gewoon een lieve man nodig, die me af en toe eens zegt dat ik niet waardeloos ben, dat ik leuk ben en dat ik mooi ben.
Naam:
Yuana
Leeftijd:
59 Jaar
Woonplaats:
Oss
Provincie:
Noord-Brabant
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Met
Tianmeime
55 Jaar · Noardeast-Fryslan · Friesland
Veel mensen zeggen dat Aziatische vrouwen altijd lief zijn. Daar herken ik mezelf in ieder geval wel in want ik ben ook gewoon heel lief en vooral betrouwbaar. Ik ben zelf op zoek naar een lieve man met een goed hart.
Oude oma (55) zoekt jongen
Eenzaam61
66 Jaar · Breda · Noord-Brabant
Ik ben gehuwd, maar op dit moment enorm eenzaam. Door allerlei gedoe heb ik op dit moment geen sociale contacten en zoek via deze weg een leuk iemand om mee op te trekken.
Rijpe granny (66) sexdaten
Waaromis
50 Jaar · Voorst · Gelderland
Waarom dat is een vraag die ik altijd stel, waarom kunnen mensen liegen, wat was er eerder de kip of het ei? Dus ik ben altijd aan het filosoferen.
Oudere vrouw (50) sexdaten
Parlet
56 Jaar · Dordrecht · Zuid-Holland
Ik hou van schilderen, zwemmen, lekker eten een goede film ach nog zo veel meer.
Geile oma (56) zoekt man
Zoraija
55 Jaar · Zevenaar · Gelderland
Ook op mijn leeftijd kan je nog zin hebben in bepaalde dingen, een lekkere massage, samen naar een sauna och kan nog zoveel noemen. Zin om het samen te gaan doen en meemaken?
Sexy oma (55) zoekt man