Meer info over Feanne
Soms denk je wat moet ik met mijn Lat nou dat denk ik nu, ik verwacht meer dan dat ik krijg. Dus welke kerel kan wel aan mijn verwachtingen voldoen?
Naam:
Feanne
Leeftijd:
58 Jaar
Woonplaats:
Noordoostpolder
Provincie:
Flevoland
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Zonder
Marels
52 Jaar · Sliedrecht · Zuid-Holland
Ben een lieve aardige zorgzame vrouw die toe is aan een wilde date
Lieve dame (52) zoekt jongen
Nanda
51 Jaar · Opsterland · Friesland
Ik vind het niet fijn om zomaar een man op te pikken, daarom probeer ik het hier om een discrete man te vinden, die mij zo af en toe wil komen verwennen dit zonder mede weten van mijn man, als jij mij een berichtje stuurt met wanneer jij zou
Geile dame (51) zoekt man
Filox
60 Jaar · Zeewolde · Flevoland
Soms denk ik is dit alles, ik kan wel blijven hopen op beter maar iets wat niet meer werkt. Kan je soms nog maken maar hier valt niets meer te redden. Wie helpt mij aan een hoogte punt?
Mooie granny (60) emailen
Yasmijn
67 Jaar · Katwijk · Zuid-Holland
Misschien zoek je het niet achter me, maar ik heb een fetish. Wat voor fetish, vertel ik je als je contact met me opneemt, dat zet ik hier niet open en bloot neer. Ik zou het spannend vinden als jij ook een fetish hebt.
Geile granny (67) sexdaten
Ratatoeje
50 Jaar · Westerkwartier · Groningen
Getrouwd maar mis de spanning. Misschien kun jij mij die spanning bezorgen?
Lieve vrouw (50) emailen