Oude dame wil man
Meer info over Arlen
Vroeger was ik altijd heel verlegen. En tot voor kort was ik dat nog steeds. Maar ik heb een cursus gedaan waardoor het nu stukken beter is geworden. Mijn zelfvertrouwen is behoorlijk gegroeid en ik ben er achter gekomen dat ik eigenlijk wel contact wil met een man erbij. Gezellig wat doen samen en dan zien we wel waar het schip strandt. Wel discreet, ik zit in een relatie.
Naam:
Arlen
Leeftijd:
63 Jaar
Woonplaats:
Renkum
Provincie:
Gelderland
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Zonder

Deriende
63 Jaar · Tynaarlo · Drenthe
Gewoon eerlijk zijn zeggen mijn vriendinnen dus ik zou het ook eerlijk zeggen. Ik heb een moeilijke tijd achter de rug en ik ben een tijd depressief geweest door dat ik pech op pech had. Nu ben ik er weer en misschien wel sterker dan ooit.
Wulpse granny (63) zoekt jongen

Camillaa
50 Jaar · Brummen · Gelderland
Een lekkere voorgevel is mij zeker gegeven maar ik kan je er bij vertellen dat ze ook erg gevoelig zijn. Wie zou er lekker geil mee willen spelen?
Lieve vrouw (50) zoekt man
Liot
57 Jaar · Emmen · Drenthe
Mijn relatie is niet meer zo top sinds dat ik een chronische ziekte heb, welke man kan mij ondanks mijn ziekte wel accepteren?
Lieve oma (57) wil sex

RozeRachel
60 Jaar · Maastricht · Limburg
Kom je aan mijn kinderen dan kom je aan mij, dit heb ik altijd aan iedereen die het maar horen wilde lopen verkondigen. Nu wil ik kunnen zeggen, kom je aan mijn vriend dan kom je aan mij. Voor wie klinkt dit als muziek in de oren? Ok, ik heb
Lieve granny (60) daten