Meer info over Sakl
De discussie is hier mag je nog laten zien wat je in huis hebt boven de 50?
Naam:
Sakl
Leeftijd:
53 Jaar
Woonplaats:
Assen
Provincie:
Drenthe
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Zonder
Mariannen
53 Jaar · Nijlen · Antwerpen
Ben niet meteen op zoek naar seks, ik zoek een serieuze man die samen met mij een relatie wil op bouwen, met alles er op en er aan. Wil wel weten wat jij precies zoekt dan kunnen we samen kijken of het klikt.
Oude dame (53) zoekt man
Rianlis
56 Jaar · Bronckhorst · Gelderland
Het leven is serieus genoeg dus ik hoop dat ik iemand kan vinden met wie ik het gewoon lekker luchtig kan houden en gewoon gezellig kan hebben, in een ongedwongen sfeer.
Wulpse oma (56) wil man
Friesekrullebol
58 Jaar · Smallingerland · Friesland
Ben al bijna de helft van mijn leven getrouwd. Meestal voel ik me ook best gelukkig, behalve in de slaapkamer. Daar wordt ook echt bijna alleen maar geslapen! Breng jij die extra spanning in mijn leven waar ik zo naar verlang?
Lieve oma (58) wil sex
Marisjee
56 Jaar · Zandvoort · Noord-Holland
koppig, eigenwijs, zeg wat ik denk of je dat nou leuk vind of niet!
Oudere oma (56) zoekt sex
Mirandezorgt
55 Jaar · Berkelland · Gelderland
Mijn kinderen zijn mijn lust en mijn leven, schrik niet, ik heb er 6. Alle 6 staan ze al op eigen benen en hebben hun eigen huisje en leven. Ik noem mijzelf een moederkloek, alleen wil ik mij ook anders noemen, ik wil mij ook de vrouw kunnen
Oudere oma (55) contacteren