Meer info over Greetjee
Mijn naam is Greet en ik ben al een tijdje alleen, mijn man vond het nodig om mij te verlaten voor een jonger model. Pff zeg nu eerlijk, zo slecht zie ik er toch niet uit. Het is al een tijd geleden dat ik in bed ben beland met iemand, daarom zou ik het magische moment een keer opnieuw willen beleven.
Naam:
Greetjee
Leeftijd:
58 Jaar
Woonplaats:
Gooise
Provincie:
Noord-Holland
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Met
NayaASAP
53 Jaar · Amersfoort · Utrecht
Ik ben een gezellige zelfstandige dame die houd van romantiek en gezelligheid.
Wulpse dame (53) wil man
Heida
50 Jaar · Barendrecht · Zuid-Holland
Ik ben een nette vrouw maar met de nodige romantiek in mij. Die romantiek kan ik niet echt tot uiting laten komen en vind ik heel spijtig. Dit lijkt mij een heel goede manier om eens te kijken welke man mij echt nog heel sexy vind.
Rijpe vrouw (50) zoekt jongen
AnneLisse
60 Jaar · Brussel · Brussel
Als je al lang samen bent worden bepaalde dingen wat minder in het leven, en ik denk dat ik nu op het punt ben aanbeland om daar verandering in aan te brengen.
Wulpse granny (60) zoekt jongen
Tianmeime
55 Jaar · Noardeast-Fryslan · Friesland
Veel mensen zeggen dat Aziatische vrouwen altijd lief zijn. Daar herken ik mezelf in ieder geval wel in want ik ben ook gewoon heel lief en vooral betrouwbaar. Ik ben zelf op zoek naar een lieve man met een goed hart.
Oude oma (55) zoekt jongen
Danielltje
57 Jaar · Nieuwegein · Utrecht
Een beetje nonchalant kan ik wel zijn maar ik ben ook oprecht en vind dat eerlijkheid het langst duurt. Ik ben sinds vier jaar gescheiden, heb geen contact met mijn ex en een leuke man in mijn leven is meer dan welkom.
Oude oma (57) daten