Meer info over Pauwien
Soms ben ik een beetje onhandig maar ik ben wel heel erg lief.
Naam:
Pauwien
Leeftijd:
57 Jaar
Woonplaats:
Dronten
Provincie:
Flevoland
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Met
Blankemop
50 Jaar · Krimpenerwaard · Zuid-Holland
Mijn karkater kan je het beste omschrijven als ondeugend. Wil dan ook graag een avontuurlijk man leren kennen die met mij een ontzettend ondeugend avontuurtje wil aangaan.
Rijpe vrouw (50) emailen
Klassiekemuziek
54 Jaar · Enschede · Overijssel
Ik ben eigenlijk best wel klassiek in mijn normen en waarden, misschien zijn die nog van vroeger maar ik vind het belangrijk om respect voor elkaar te hebben.
Oude dame (54) emailen
Isabellisa
53 Jaar · Herselt · Antwerpen
Ik ben een sportieve meid, in eerste instantie ben ik op zoek naar een leuk sportmaatje maar wie weet wat er meer van komt. Hou je van de sportschool dan ga ik graag met je mee.
Oudere dame (53) zoekt sex
Margarreth
62 Jaar · Groningen · Groningen
Hard werken doe ik graag, ik heb mijn eigen bedrijf, met 40 uur per week werken trek ik het niet. De spaarzame vrije tijd die ik heb wil ik opvullen met een man. Je moet er dus wel tegen kunnen dat ik voorlopig nog een druk werkleven heb.
Oude granny (62) wil sex
EngeltjeAnnet
65 Jaar · Gilze en Rijen · Noord-Brabant
Iedereen zegt altijd dat ik zo'n lieve vrouw ben en dat het gewoon niet mogelijk is dat ik geen man kan vinden. Die uitspraak wil ik eens even aan de tand voelen.
Hete granny (65) zoekt sex