Meer info over Tientje
Ik rook niet en ga niet veel uit dus daar kan ik geen leuke partner vinden en daarom ben ik nu hier, op zoek en klaar om gevonden te worden. Als ik tel tot tien kom jij dan zoeken? Dan spelen we samen het spel verstoppertje en wie weet kunnen we daarna wel verder spelen op een andere plek waar niemand ons kan vinden. Zie jij dit ook zitten?
Naam:
Tientje
Leeftijd:
56 Jaar
Woonplaats:
Brussel
Provincie:
Brussel
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Zonder
Grompie
53 Jaar · De Friese Meren · Friesland
Je ziet het goed op mijn foto ik ben niet de jongste maar dat betekend niet dat ik niet meer aan seks doe. Ik hou van verschillende standjes en misschien heb jij wel dingen die je wil uitproberen. Ik hoor het graag van je. Groetjes Gerda
Oudere dame (53) contacteren
Survivallen
53 Jaar · Utrecht · Utrecht
Ik ben gek op survival, een nacht in het bos met niet veel ik kan mij er wel mee vermaken. Ook klim ik graag op grote hoogtes.
Lieve dame (53) wil man
Pieternela
69 Jaar · Almere · Flevoland
Ik krab mij soms achter de oren of ik toch niet beter voor een jongere man had kunnen kiezen. Mijn partner is 20 jaar ouder dan ik, hij is al zijn levenslust al kwijt, terwijl ik nog vol levenslust zit. Het voelt of ik achter de geraniums
Mooie granny (69) zoekt jongen
Krullibol
51 Jaar · Haaksbergen · Overijssel
Ik ben gek op mijn krullen en ik ben er ook echt trots op. Ik sta misschien wat langer in de badkamer dan de gemiddelde vrouw maar je moet er wat voor over hebben.
Hete dame (51) daten
GerdaXx
58 Jaar · Gingelom · Vlaams-Limburg
Hoi mannen! Mijn naam is Gerda en hou van seks, leuk hé? Maar daar heb ik wel een leuke vent voor nodig, dus kom van die luie stoel en dan maken we een nacht om te herinneren.
Mooie oma (58) zoekt man