Mature granny contacteren
Meer info over Ambear
Het is altijd fijn om iemand te ontmoeten waar je mee op één lijn zit. Het is al even geleden dat ik zo'n persoon om mij heen had dus ik ben weer op zoek gegaan. Ik hou van mannen die weten wat ze willen en gevoel voor humor hebben.
Naam:
Ambear
Leeftijd:
64 Jaar
Woonplaats:
Leuven
Provincie:
Vlaams-Brabant
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Zonder

Zeeuwse
65 Jaar · Schouwen-Duiveland · Zeeland
Lieve, zorgzame zeeuwse dame zoekt lieve man. Die ook van zon, zee en rust houd. Humor staat hoog in het vaan. Een dag niet gelachen een dag niet geleefd.
Sexy granny (65) zoekt man

Bobbelien
52 Jaar · Schagen · Noord-Holland
Ik ben wel een stoere meid maar niet altijd op alles voorbereid.
Sexy dame (52) zoekt jongen

Paulettas
55 Jaar · Opmeer · Noord-Holland
Ik heb een tik voor tassen, en ik geniet echt van de mooiste jurkjes shoppen. Shop jij met mij mee?
Wulpse oma (55) zoekt man
Vlaflip
58 Jaar · Opsterland · Friesland
Tja eigenlijk hoor ik hier helemaal niet maar goed! Ben al heel lang samen met mijn vriend maar mis toch iets, wil het gewoon is proberen
Oudere oma (58) zoekt sex

Arloni
52 Jaar · Gemert-Bakel · Noord-Brabant
Als jij die groot geschapen, geile vent bent die mij wel een keertje wil palen dan ben je erg welkom. Lange tijd geleden dat ik een pik in mijn kutje heb gehad en al bij de gedachte dat je langs komt wordt ik al nat.
Lieve dame (52) wil man