Meer info over Newthings
Hallo mannen, ik ben nieuw hier. Ik heb nog geen idee wat ik kan verwachten maar ik dacht weet je wat, ik zie het wel. Dus kom eens met een leuk voorstel, en misschien komt er wel iets leuks uit voor ons allebei.
Naam:
Newthings
Leeftijd:
51 Jaar
Woonplaats:
Koekelare
Provincie:
West-vlaanderen
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Met
Annemy
62 Jaar · Het Hogeland · Groningen
Waarom het altijd mis gaat bij mij kan ik je niet vertellen. Ik heb gewoon geen geluk met mannen ik heb nu wel een vriendje maar ik kan zeggen het is een aflopende zaak.
Wulpse granny (62) wil man
Falin
59 Jaar · Utrecht · Utrecht
Ik wil gewoon leuke dingen ondernemen.
Oude oma (59) contacteren
Albertien
59 Jaar · Almere · Flevoland
Zo nu is het mijn beurt om te dromen van een mooie date!
Lieve oma (59) zoekt man
Bonnylief
66 Jaar · Noordwijk · Zuid-Holland
Volgens mijn vriendinnen moet ik niet meer aan een man beginnen op mijn leeftijd. Maar waarom eigenlijk niet? Zo oud ben ik nou ook weer niet, ik sta nog niet met één been in het graf. Dus ik ben gewoon eigenwijs en ga toch lekker op zoek
Lieve granny (66) wil man
Roselle
65 Jaar · Stichtse Vecht · Utrecht
Is het zielig als je online aan je trekken wil komen? Tja, als dat zo is, ben ik maar zielig. Ik weet zeker dat er meer mensen zijn die het neet als ik zo proberen en als die mannen nou op mij reageren, komt het helemaal goed!
Lieve granny (65) verwennen