Lieve vrouw daten
Meer info over Latrelatie
ik zoek een latrelatie. een eerlijk en betrouwbaar man.zorgzaam , persoon die heel veel humor uit straalt.
Naam:
Latrelatie
Leeftijd:
50 Jaar
Woonplaats:
Amersfoort
Provincie:
Utrecht
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Met
Landorien
57 Jaar · Groningen · Groningen
Ik word wel ouder maar mijn drang naar sex en passie wordt ook steeds groter.
Oude oma (57) wil man

Peurcy
55 Jaar · Terneuzen · Zeeland
De man met een open blik op het leven, een heel lief karkater en die zich net als ik ook eenzaam voelt is waar ik naar opzoek ben. Een schat van een man is die ik zoek en die samen met mij een heerlijke tijd wil doorbrengen.
Sexy oma (55) zoekt man

Cherriel
55 Jaar · Noordenveld · Drenthe
Ik ga niet bij de pakken neer zitten omdat ik elke keer weer ruzie heb met mijn vriend, ook over de telefoon is het altijd hommeles. Wil met een leuke man kennis maken en kijken of ik het daarmee wel gezellig kan hebben.
Geile oma (55) wil sex

Colliende
54 Jaar · Den Haag · Zuid-Holland
Ondeugend kan ook fijn zijn want soms moet je in het leven stappen ondernemen om het voor je zelf ook weer fijn te maken toch?
Lieve dame (54) zoekt sex

Elianah
55 Jaar · Medemblik · Noord-Holland
In het leven moet je gaan voor goud, maar stel dat het goud is veranderd in zilver moet je er dan nog blij mee zijn?
Lieve oma (55) zoekt jongen