Lieve granny zoekt man

Meer info over Vlienna
Tja, ik heb best wel al een zwaar leven achter de rug. Maar ik heb geleerd uit al die dingen en ik neem er het beste uit mee... Ik zoek een man, die ook wel al wat meegemaakt heeft en gewoon wil gelukkig zijn samen.
Naam:
Vlienna
Leeftijd:
67 Jaar
Woonplaats:
Glabbeek
Provincie:
Vlaams-Brabant
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Zonder
Monnu
68 Jaar · Zaltbommel · Gelderland
Ik ben dus die vrouw die gewoon heel vroeg op staat om op een rommelmarkt de parels tussen de troep te zoeken.
Geile granny (68) zoekt man
Rooos
50 Jaar · Lelystad · Flevoland
Een dag niet gelachen is een dag niet geleefd lief eerlijk zorgzaam en respect voor iedereen
Mature vrouw (50) emailen
Boergonda
62 Jaar · Peel en Maas · Limburg
Het berichtje wat je me gaat sturen omdat je nader kennis met me wil maken zie ik maar wat graag tegemoet. Ik hoop dat jij die bourgondische man bent die van het leven geniet.
Mooie granny (62) verwennen
Pleintje
51 Jaar · Twenterand · Overijssel
Kan er ontzettend van genieten om op een terras te gaan zitten, lekkere kop koffie erbij en te kijken naar mensen. Je ziet dan zoveel om je heen gebeuren en voorbij komen. Maar als ik dan de leuke stelletjes zie denk ik jammer, want ik
Mooie dame (51) wil man
Leyla
51 Jaar · Rumst · Antwerpen
Spontane, goedlachse en vooral eerlijke dame, zo kan ik mezelf wel omschrijven. Ik ben niet op zoek naar een relatie want ik ben getrouwd. Ik mis de vriendschap en genegenheid bij mijn man. Ben ik dan zo verkeerd als ik dit ergens anders
Oudere dame (51) daten