Lieve dame wil man
Meer info over Geraldinna
Door de erfenis van mijn ouders ben ik een rijke vrouw geworden die niet meer hoeft te werken. Als enig kind heb ik ook de villa geërfd. Je zou denken fantastisch, maar ik ben er inmiddels achter dat geld niet gelukkig maakt. Vaak durven mannen mij niet te benaderen omdat ik rijk ben, of de verkeerde mannen benaderen mij om mijn geld. Het enige dat ik wil is een man vinden die niet naar mijn rijkdom kijkt, maar die naar mij als persoon kijkt.
Naam:
Geraldinna
Leeftijd:
51 Jaar
Woonplaats:
Westland
Provincie:
Zuid-Holland
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Met

Fantastiko
52 Jaar · Bonheiden · Antwerpen
Mijn fantasie is de lange, magere man
Oudere dame (52) wil sex

Newien
64 Jaar · Midden-Drenthe · Drenthe
Ik maak graag plezier, ik hou van leuke uitjes niets is voor mij gek genoeg. En in de zomer kan ik echt genieten van een picknick.
Geile granny (64) daten

Camillaa
50 Jaar · Brummen · Gelderland
Een lekkere voorgevel is mij zeker gegeven maar ik kan je er bij vertellen dat ze ook erg gevoelig zijn. Wie zou er lekker geil mee willen spelen?
Lieve vrouw (50) zoekt man

Nikoleta
51 Jaar · Zwolle · Overijssel
De eerste helft van mijn jeugd is voorbij maar de tweede helft kan nog wel een stuk leuker worden. Althans met een gezellig maatje die leuke dingen wil doen kan dat zeker iets worden.
Hete dame (51) sexdaten

Altijdmeer
55 Jaar · Westerkwartier · Groningen
Kom graag in contact met interessante en spontane mensen, hoe je eruit ziet maakt me niet uit als je maar gezellig bent.
Geile oma (55) sexdaten