Lieve dame emailen
Meer info over LekkerLatten
Er is al een man is het spel, maar daar woon ik niet mee samen. Ik vind het belangrijk een mate van vrijheid te behouden, om dingen op mijn manier nog te mogen ervaren. Spreekt jou dit aan? Het moet niet te moeilijk zijn, dus gebonden mannen kunnen ook bij mij terecht. Ik hou van lichte SM, niet extreem en verder sta ik ook voor veel open. Sla mij maar over als je alleen van wining & dining houd, ik zoek (vaker) kortstondig avontuur en niets emotioneel gebonden.
Naam:
LekkerLatten
Leeftijd:
51 Jaar
Woonplaats:
Aa en Hunze
Provincie:
Drenthe
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Met

Ontdekmaar
64 Jaar · Almere · Flevoland
Als het even kan, dan ga ik op ontdekkingsreis. Er zijn nog zoveel leuke plekjes te ontdekken in de wereld.
Oude granny (64) zoekt jongen

Lievelien
55 Jaar · Almere · Flevoland
Ik ben al heel erg lang alleen, ik heb echt prima gezelschap een leuke familie en hele lieve vrienden om mij heen en ook leuke buren. Maar ik zou toch graag een keer iets doen met een man.
Oude oma (55) zoekt man
Secretly
57 Jaar · Wierden · Overijssel
Het enige wat ik van je vraag, is dat je je mond kunt houden. Over de seks die wij gaan hebben. Want ik moet het stiekem doen. Ik ben verschrikkelijk geil en wil alles voor je doen. Ik pijp je, ik wil je anaal doen, ik doe gewoon alles, zolang
Lieve oma (57) zoekt man

Plezierhier
55 Jaar · Oss · Noord-Brabant
Misschien kan dit een beetje arrogant overkomen, maar ik weet zeker als wij samen sex gaan hebben jij met een voldaan gevoel weg zal gaan, daar is het ons toch om te doen?
Rijpe oma (55) sexdaten

Picolien
50 Jaar · Zaanstad · Noord-Holland
Na een behoorlijke verandering in mijn leven heb ik besloten om aan mij zelf te gaan werken, en als ik naar mijn lichaam kijk heeft dat mij zeker goed gedaan. Nu zoek ik hier een spannend contact die samen met mij van mijn en zijn lichaam
Mature vrouw (50) zoekt jongen