Hete granny daten
Meer info over Wijnenvrouw
Van een goede fles wijn houd ik, zeker als het een droge witte wijn is. Wijn moet op je tong strelen, daarom geef ik liever iets meer uit dan dat ik voor goedkoop ga. Verder is mijn instelling niet zo, ik geef eigenlijk bar weinig uit aan mijzelf. Niet dat ik de knip op de portemonnee heb, alleen denk ik 10 x na of ik iets echt nodig heb. Hoe ik verder ben, dat mag je zelf ontdekken, er moet toch ook nog een leuke verrassingseffect in het kennis maken zitten.
Naam:
Wijnenvrouw
Leeftijd:
61 Jaar
Woonplaats:
Antwerpen
Provincie:
Antwerpen
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Zonder

Radioheady
65 Jaar · Kortenberg · Vlaams-Brabant
Niemand wil alleen zijn, ook ik niet. Daarom heb ik nu de zoektocht geopend naar een man die bij mij past en tijd met mij wil doorbrengen. Als je vragen hebt over mij moet je ze gewoon stellen hoor. X
Geile granny (65) daten

Colindde
62 Jaar · Midden-Drenthe · Drenthe
Ik hou van gevaarlijke sporten, ik ben een echte durfal en als het dan is gelukt een heerlijk glaasje voor de goede afloop.
Hete granny (62) contacteren

Gabri
60 Jaar · Antwerpen · Antwerpen
Ik heb mijn soulmate gevonden in mijn man en die wil ik ook nooit meer kwijt, ondanks dat mijn man en ik ook heel erg verschillen weten we wel wat we willen. We houden onze relatie omdat we zonder elkaar niet kunnen maar laten elkaar wel
Lieve granny (60) sexdaten
Lasin
56 Jaar · Noardeast-Fryslan · Friesland
Ik ben eigenlijk gewoon dood gewoon. Ik weet ook niet zo goed wat ik moet zeggen. Maar als je leuke dingen wil doen moet je bij mij zijn.
Oudere oma (56) contacteren

Qwendolyn
63 Jaar · Venlo · Limburg
Gelukkig zit ik nog vol met humor, energie en heb een hoop levenslust. Er zijn nog heel veel dingen die ik graag eens zou willen doen maar wel graag met een leuk iemand. Als je zin hebt om even gezellig kennis te maken dan weet je wat je moet
Oude granny (63) sexdaten