Hete granny daten
Meer info over Wijnenvrouw
Van een goede fles wijn houd ik, zeker als het een droge witte wijn is. Wijn moet op je tong strelen, daarom geef ik liever iets meer uit dan dat ik voor goedkoop ga. Verder is mijn instelling niet zo, ik geef eigenlijk bar weinig uit aan mijzelf. Niet dat ik de knip op de portemonnee heb, alleen denk ik 10 x na of ik iets echt nodig heb. Hoe ik verder ben, dat mag je zelf ontdekken, er moet toch ook nog een leuke verrassingseffect in het kennis maken zitten.
Naam:
Wijnenvrouw
Leeftijd:
61 Jaar
Woonplaats:
Antwerpen
Provincie:
Antwerpen
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Met
Wironi
57 Jaar · IJsselstein · Utrecht
Verandering van seks kan zalig zijn en die verandering wil ik nu. Ik heb mijn winkel en wil jij daar na sluitingstijd naar toe komen om met mij naar hemelse explosies te komen. Ik laat geen spaan van je heel haha. Durf je nog.
Oudere oma (57) zoekt sex
DikkiAnja
58 Jaar · Putte · Antwerpen
Mijn man vind me te dik geworden. Toch zijn het zijn kinderen die ik gedragen heb. Ja ik zie ook wel dat hij altijd weer naar de buurvrouw kijkt. Nu de zomer er aan komt zal hij wel vaak boven achter het raam aan het gluren zijn. Dit moet ik
Oude oma (58) sexdaten

Hoture
65 Jaar · Amsterdam · Noord-Holland
Als ik heel eerlijk mag zijn, mijn vriend wil met mij geen seks meer omdat ik mollig ben. Ik ben wel altijd geil en kan hem voldoening geven. Ik heb hem dan ook betrapt dat hij vreemd gaat. Waarom moet ik het brave huismoedertje dan nog
Sexy granny (65) zoekt man
GenieterNicolle
57 Jaar · Apeldoorn · Gelderland
Als jij en ik in bed belanden omdat we zin in elkaar hebben dan ben ik het die leiding neemt als je het niet erg vind. Ik ben een beetje dominant en laat je graag weten hoe jij me moet verwennen.
Mooie oma (57) sexdaten

OpZoekja
54 Jaar · Lede · Oost-Vlaanderen
Naar meer dan alleen voor tv hangen en bier drinken. Ik kan heel makkelijk weg een leuke hobby kan ik er wel bijnemen.
Oude dame (54) contacteren