Meer info over Romki
Een goede job, een eigen, huis en veel vrienden maar een vriend die mij op geen enkel vlak begrijpt. Ik kan toch niet anders dan hier rond te kijken welke leuke mannen er zijn en die mij dan wel begrijpen.
Naam:
Romki
Leeftijd:
51 Jaar
Woonplaats:
Melle
Provincie:
Oost-vlaanderen
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Met
Vinnieislief
66 Jaar · Midden-Groningen · Groningen
Praatjes vullen geen gaatjes. Kom je alleen om te praten? Zeg dat dan meteen, dan weet ik waar ik aan toe ben, reken ik verder nergens op. Kom je ook echt langs? Dan verwacht ik toch wel snel een afspraak, oke?
Geile granny (66) wil man
Comintha
51 Jaar · Amsterdam · Noord-Holland
Na een paar jaar in het buitenland gewoond te hebben ben ik weer terug in het land en mis een lieve man aan mijn zijde. Ik heb veel hobby's en mag graag uit gaan. Zoek jij een leuke vriendin die voor veel in is, reageer dan even.
Geile dame (51) zoekt sex
Veronique
65 Jaar · Nunspeet · Gelderland
leuk, spontaan en ben zeker niet op me mondje gevallen en recht door zee dus wie wil de uitdaging aan gaan?
Oudere granny (65) zoekt sex
Annemy
62 Jaar · Het Hogeland · Groningen
Waarom het altijd mis gaat bij mij kan ik je niet vertellen. Ik heb gewoon geen geluk met mannen ik heb nu wel een vriendje maar ik kan zeggen het is een aflopende zaak.
Wulpse granny (62) wil man
Mollyfun
52 Jaar · Utrecht · Utrecht
Het is bij mij altijd een gezellige boel en soms een beetje chaos.
Lieve dame (52) zoekt man