Meer info over Mazikeen
Ik ben bi en nu sinds 2 jaar getrouwd met een geweldige vrouw. Zij is lesbisch en heeft dus geen behoefte aan seks met een man maar ik wel. Dus hebben we afgesproken dat ik op zoek mag gaan naar een fuckbuddy. Ik zoek dus niet iemand om een relatie mee op te bouwen, wanhopige mannen die snel een trio willen of vrouwen Mijn voorkeur gaat uit naar een bezette man, zodat we allebei geen behoefte hebben aan meer.
Naam:
Mazikeen
Leeftijd:
30 Jaar
Woonplaats:
Roosendaal
Provincie:
Noord-Brabant
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Zonder
Haveitdone
54 Jaar · Woerden · Utrecht
Eigenlijk heb ik niks te klagen in mijn relatie maar ik wil gewoon een keer vreemd gaan.
Wulpse dame (54) zoekt sex
Caro
58 Jaar · Houten · Utrecht
Vind het wel spannend om dit te doen. Ben ook wel wat verlegen.Als je verder nog iets wilt weten vraag het!
Oudere oma (58) daten
Merlinde
56 Jaar · Oud-Turnhout · Antwerpen
Gescheiden maar helemaal nog niet klaar om mij opnieuw te binden. Seks wil ik natuurlijk wel, zoiets kan ik niet missen. Ik zoek een man die ook interesse heeft in buitensex.
Mooie oma (56) daten
Qios
51 Jaar · Amsterdam · Noord-Holland
Het is tijd voor wat meer gezelligheid.
Wulpse dame (51) emailen
Marry_
62 Jaar · Izegem · West-Vlaanderen
Ik ben op zoek naar een man die dezelfde interesses als mij heeft, en die af en toe heerlijk met mij een terrasje wilt pakken en misschien meer.
Sexy granny (62) contacteren