Meer info over Mojito
Als er dan toch iets is waar ik trots moet op zijn dan mag ik wel zeggen dat het mijn borsten zijn. Lekker dik en je kan er alle kanten mee uit. Wat kan een man dan nog meer verlangen dan zijn neusje ertussen te steken, of dacht jij er gelijk die lekkere pik van je tussen te steken!
Naam:
Mojito
Leeftijd:
52 Jaar
Woonplaats:
Oude IJsselstreek
Provincie:
Gelderland
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Zonder
Fantasygirlx
50 Jaar · Wellen · Vlaams-Limburg
Ik wil graag een keer al mijn stoutste fantasieën uit laten komen. Ik ga ze hier niet zo neerzetten maar als je net zo nieuwsgierig bent als ik dan denk ik dat we elkaar wel kunnen helpen.
Oude vrouw (50) wil man
Zoektogwat
52 Jaar · Gent · Oost-vlaanderen
Jij bent open, spontaan en je houdt van heel veel sex net als ik. Je hebt er geen moeite mee als het niet meer is dan sex, zonder verder gevoelens en lasten! Alleen de lusten en elkaar een fantastische tijd bezorgen.
Lieve dame (52) sexdaten
Nandi
54 Jaar · Arnhem · Gelderland
Hier een (h)eerlijke dame uit gelderland, op zoek naar een lieve eerlijke man die ook in gelderland woont. Liefst iemand zonder relatie waarmee ik wel echt een toekomst kan opbouwen.
Mature dame (54) verwennen
Quality
53 Jaar · Antwerpen · Antwerpen
iemand die zegt waar het opstaat
Mature dame (53) zoekt jongen
Kletsmajor
62 Jaar · Haarlemmermeer · Noord-Holland
Van kletsen houd ik, mijn mondje staat niet stil als ik op mijn praatstoel zit. Kletsen is leuk, maar dan wel met een specifiek onderwerp, zelf filosofeer ik graag over hoe het leven in elkaar steek.
Wulpse granny (62) sexdaten