Meer info over Erke
Ik hoop dat ik mijn vriendje hier niet zal tegenkomen! Ik kom er niet aan weerstaan ik wilde ook wel eens weten hoe het is om andere mannen te beminnen! Ik zoek geen extreem gedoe met pakjes enzo, gewoon goede sex, met respect en onderling overleg! Ik ben ook niet op zoek naar een relatie, ik vind het gewoon heerlijk om te weten als er nog mannen zijn die op mij vallen!
Naam:
Erke
Leeftijd:
34 Jaar
Woonplaats:
Wuustwezel
Provincie:
Antwerpen
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Zonder
Lakens
55 Jaar · Het Hogeland · Groningen
Natuurlijk kan ik hier hele mooie verhalen op gaan hangen, maar er is maar 1 ding wat wij allebei willen denk ik. Iets met lakens geloof ik..
Mature oma (55) wil man
Forevereightteen
56 Jaar · Utrecht · Utrecht
Volgens mij zit ik een midlifecrisis, kan dat bij vrouwen? Ik wil me weer jong voelen en ik wil weer daten en sjansen met allerlei spannende mannen. Heb jij ook zo'n gevoel? Misschien moeten we dan samen eens de bloemetjes buiten zetten.
Mooie oma (56) emailen
Geraldine
52 Jaar · Twenterand · Overijssel
Ik ben er al wel achter dat ik niet echt monogaam ben en dat je dus best meerdere relaties kan hebben, gelukkig denkt mijn partner er net zo over en laten we elkaar vrij. Zolang we maar eerlijk zijn en het niet in ons eigen bed doen. Vreemdgaan
Sexy dame (52) wil sex
THE_Bat
55 Jaar · Wassenaar · Zuid-Holland
Ben jij die leuke lieve man met karakter waar ik een leven mee kan opbouwen, die mijn humor begrijpt en ik de zijne en mijn beste vriend wil zijn? Stuur een leuk berichtje en who knows!
Mooie oma (55) zoekt jongen
Ontdekmaar
64 Jaar · Almere · Flevoland
Als het even kan, dan ga ik op ontdekkingsreis. Er zijn nog zoveel leuke plekjes te ontdekken in de wereld.
Oude granny (64) zoekt jongen