Meer info over Ikko
Ik heb altijd ergens wel complexen gehad over mijn lichaam maar ik wil dit nu toch wel doorbreken. Ik mis ook heel veel vriendschap van dat ene maatje want thuis krijg ik die niet.
Naam:
Ikko
Leeftijd:
53 Jaar
Woonplaats:
Teylingen
Provincie:
Zuid-Holland
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Met
Doramor
63 Jaar · Den Haag · Zuid-Holland
Mijn vriend lust graag een biertje en ik hou daar juist helemaal niet van. Als hij thuis komt van een mannenavondje, verdwijnt hij in bed en zie ik hem niet meer. Misschien is het tijd om eens een vast avondje voor mijzelf te reserveren
Lieve granny (63) zoekt man
BedavontuurBettany
52 Jaar · Roosendaal · Noord-Brabant
Bij lekker genieten van het leven horen ook veel bedavontuurtjes vind ik. Maar ja, met een vriend die ik bijna nooit zie, komt dat er amper van.
Mooie dame (52) wil man
Vianel
61 Jaar · Mechelen · Antwerpen
Ben graag aan de kust, genieten van het water, opdrogen in de zon en daarna een lekker glaasje cava.
Geile granny (61) sexdaten
Hooglibidootje
57 Jaar · Eindhoven · Noord-Brabant
Een vriendje heb ik, enige is dat hij geen seksfreak is, zijn libido zit ergens in de ijskast. Voor mij is de oplossing om een vriendje erbij te nemen, puur voor de seks, wel een vriendje met een hoog libido.
Oude oma (57) emailen
Nuwelle
61 Jaar · Amersfoort · Utrecht
Ik zoek hier een man die gewoon vrolijk in het leven staat en die gewoon leuk is om dingen mee te doen.
Hete granny (61) zoekt sex