Meer info over Lovesblond
ik ben gek, hou van grapjes, spontaan sommige mensen vinden mij nog wel eens wat te spontaan. heb altijd goede zin, en hou van het leven! ook ben ik een eerlijk/open persoon en ik kan ook natuurlijk lief zijn.
Naam:
Lovesblond
Leeftijd:
52 Jaar
Woonplaats:
Ede
Provincie:
Gelderland
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Met
Rubberie
55 Jaar · s-Hertogenbosch · Noord-Brabant
Mijn fetisj voor rubberen kleding is groot en draag het dan ook regelmatig in het dagelijks leven. In de avond draag ik dat alleen maar en speel graag voor advocaat van de duivel.
Wulpse oma (55) emailen
VrouwtjeRenee
65 Jaar · Almere · Flevoland
De man die voor een avondje plezier gaat wil ik niet leren kennen. Ik zoek een man die me leuk vind en die met me een relatie aan wil gaan. Ik ben te oud voor al die flauwekul.
Lieve granny (65) wil sex
Xassandra
63 Jaar · Beerse · Antwerpen
Ook met een soort handicap kan je prima ouder worden, maar het schrikt soms ook mannen af. Vooral als het nog al zichtbaar is als je naakt bent.
Sexy granny (63) zoekt man
Bluppie
55 Jaar · Bergeijk · Noord-Brabant
Ik ben een vrolijke eerlijke vrouw die wat meer leuke dingen wil gaan ondernemen.
Rijpe oma (55) zoekt man
1970GIRL
52 Jaar · Smallingerland · Friesland
Ik zoek een eerlijke, heerlijke, zelfbewuste man. Iemand die van aanpakken weet en nog in sprookjes gelooft.
Wulpse dame (52) contacteren