Sexy vrouw verwennen
Meer info over Gwenna
Een tijdje geleden ben ik een paar maand in Spanje geweest, heb delen van het land ontdekt die ik op een normale vakantie nooit zou zien. En dat zou ik graag weer willen doen, hoeft niet perse Spanje te zijn. Een ander land ontdekken is ook erg fijn. Maar samen zou het nog leuk zijn.
Naam:
Gwenna
Leeftijd:
50 Jaar
Woonplaats:
Noordoostpolder
Provincie:
Flevoland
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Met
Colliea
56 Jaar · Almere · Flevoland
Ik ben iemand die vol in het leven staat en de vrolijkheid zelve is. Het enige nadeel is dat ik (nog) single ben en hoop hier de leuke man te ontdekken die met mij een heerlijke tijd wil doormaken.
Oudere oma (56) emailen

Xanriek
65 Jaar · Groningen · Groningen
Veel ontbreekt er niet in mijn leven maar een leuke man zou wel een enorme aanwinst zijn. Dat is het enige wat ik mis sinds de scheiding en hoop die man snel te leren kennen.
Sexy granny (65) zoekt jongen
Fleurflip
56 Jaar · Dendermonde · Oost-vlaanderen
Ben nu een hele tijd alleen en zoek een man om de leegte op te vullen in mijn leven.
Sexy oma (56) daten
Theetjes
56 Jaar · Gooise · Noord-Holland
Een lekkere high thee op zijn tijd kan ik echt waarderen. Genieten van wat warms met wat lekkers erbij. Daarvoor misschien een leuke wandeling gemaakt. Het leven kan toch soms zo simpel zijn.
Rijpe oma (56) sexdaten

Mari44tje
51 Jaar · Haarlemmermeer · Noord-Holland
Ik had altijd een vast sexmaatje maar dat is helaas voorbij.. ik ben dus weer opzoek!! spreekt mijn profiel je aan stuur me dan maar een berichtje en wie weet worden we wel sexmaatjes van elkaar..
Oudere dame (51) emailen