Sexy oma zoekt jongen
Meer info over Annegien
Op zoek naar romantiek, mijn man is een saaie Piet en de romantiek is ver te zoeken, dat komt niet voor in zijn woordenboek. Ben jij romantisch en wil je dat graag aan iemand uiten. Hier ben ik!
Naam:
Annegien
Leeftijd:
58 Jaar
Woonplaats:
Goeree-Overflakkee
Provincie:
Zuid-Holland
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Met

Yainoraa
70 Jaar · Leeuwarden · Friesland
Weet niet of iemand op mij zit te wachten maar anders om doe ik dat wel. Ik zou mijn tijd wel weer eens lekker nuttig willen maken. En misschien is dat nuttig maken wel met jou!
Oudere granny (70) wil man

Inje
64 Jaar · Brugge · West-vlaanderen
Mijn scheiding heb ik helemaal achter mij kunnen laten door te verhuizen en ergens opnieuw te beginnen. Nu ik mijn eigen huisje volledig heb opgeknapt, de kinderen ook al zelfstandig zijn en alles op z'n pootjes is terecht gekomen,
Lieve granny (64) daten

Ruzie
50 Jaar · Noordoostpolder · Flevoland
Het is vaak ruzie hier met mijn vriendje. Nu weer omdat ik volgens hem niet kan auto rijden. Maar het is toch zo wie rijd bepaald?
Geile vrouw (50) daten

Misslien
51 Jaar · Almelo · Overijssel
Het was een lange reis, maar toch ben ik gelukkig gescheiden en heb het leven weer op de rit. Ik ben er weer klaar voor voor iets leuks en gezelligs.
Geile dame (51) sexdaten

Fruitsalade
50 Jaar · Westerkwartier · Groningen
Beetje gewoon , beetje apart,maar wel een vrouw
Oudere vrouw (50) zoekt man