Meer info over Elisabeth5
Ik ben een spontaan, romantisch, betrouwbaar en gezellig persoon. Zorg graag voor een ander. Ik vind het leuk om uit eten te gaan of naar de bioscoop, hou van wandelen in het bos, op het strand, of in een park. Ik lees graag en vind het net zo fijn om op de bank te hangen met soms een wijntje. Ik zoek iemand die betrouwbaar en romantisch is en respect heeft voor de ander.
Naam:
Elisabeth5
Leeftijd:
72 Jaar
Woonplaats:
Moerdijk
Provincie:
Noord-Brabant
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Met
Simone
57 Jaar · Borger-Odoorn · Drenthe
De stoute schoenen zijn aangetrokken hoor
Rijpe oma (57) wil sex
Louisaatje
57 Jaar · Stadskanaal · Groningen
De meeste mannen kijken eerst naar mijn borsten en dan naar mijn gezicht als ze met me praten. Toen ik nog getrouwd was, vond ik dat heel vervelend. Maar nu niet meer hoor. Nu geniet ik er van, dat mannen mij nog mooi vinden en dat ze een
Mature oma (57) verwennen
Jojannecke
66 Jaar · Assen · Drenthe
Soms wat pijn in mijn rug, soms wat mensen over de vloer maar mijn leven is eigenlijk een sleur aan het worden. Iets wat ik nooit had verwacht. Ik wil gewoon weer liefde voelen, echte liefde van een man.
Hete granny (66) zoekt man
Opentine
54 Jaar · Gent · Oost-Vlaanderen
Getrouwd en toch vrijheid. Dat is perfect! Gewoon tegen een leuke man aanlopen en er dan nog een romantische avond mee mogen beleven ook. Mooier kan toch niet?
Wulpse dame (54) contacteren
Suzaa
57 Jaar · Enschede · Overijssel
Is het mogelijk iemand te vinden die echt voor me gaat? Dat gevoel heb ik al heel lang niet meer gehad en ik heb altijd het gevoel met minder genoegen te moeten nemen. Ook nu weer. Maar soms komt er een punt dat je dat niet meer pikt en dat
Mooie oma (57) emailen