Meer info over Elisabeth5
Ik ben een spontaan, romantisch, betrouwbaar en gezellig persoon. Zorg graag voor een ander. Ik vind het leuk om uit eten te gaan of naar de bioscoop, hou van wandelen in het bos, op het strand, of in een park. Ik lees graag en vind het net zo fijn om op de bank te hangen met soms een wijntje. Ik zoek iemand die betrouwbaar en romantisch is en respect heeft voor de ander.
Naam:
Elisabeth5
Leeftijd:
72 Jaar
Woonplaats:
Moerdijk
Provincie:
Noord-Brabant
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Met
Annamariek
56 Jaar · Venlo · Limburg
Ik heb alles weer op de rit en onlangs mijn nieuwe appartement betrokken. Ik ben dol op dieren en ga dagelijks een heel eind met mijn hondjes wandelen. Ik ben een lekkere kletskous en wil nieuwe mensen ontmoeten die ook van dieren houden.
Wulpse oma (56) zoekt man
Eriann
65 Jaar · Groningen · Groningen
Na de relatiebreuk heb ik pas echt mijn vrinden leren kennen. Veel hield ik er niet aan over maar die er voor me zijn gaan voor me door het vuur. Zo wil ik graag een man leren kennen die dat ook doet.
Geile granny (65) zoekt man
Oldscool
63 Jaar · Oudenburg · West-Vlaanderen
vroeger was ik een ranke den en kon ik mannen krijgen zoveel ik wilde. Wel ik ben ooit bij één blijven plakken en daar heb ik nu spijt van. Ben altijd heel monogaam geweest. Wil nu gaan genieten en besef dat ik heel veel gemist heb. Voel
Sexy granny (63) zoekt sex
Natur1st
58 Jaar · Breda · Noord-Brabant
Sex op spannende plekjes vind ik het lekkerste wat er is, het idee betrapt te worden maakt me zoooo onwijs geil, en als we betrapt worden gaan we toch gewoon verder waar we gebleven waren?
Oude oma (58) emailen
Liselotje2211
62 Jaar · Hoogeveen · Drenthe
Laten we bij het begin beginnen, ik ben een leuke en lieve vrouw die weer een beetje aandacht van een man zoekt. Het single zijn heeft zowel voor als nadelen, daarom hoop ik een leuke man te vinden om mijn vrije momenten mee door te brengen.
Rijpe granny (62) contacteren