Meer info over Kirstenbotje
Echte zorgen heb ik niet, waar ik mij zorgen om maak is dat ik de rest van mijn leven vrijgezel blijf. Het is voor mij geen bewuste keuze, ik zou heel erg graag een vriend willen hebben. Het enige is dat ik door mijn uiterlijk een beetje uit de boot val, zo voelt dat helaas voor mij.
Naam:
Kirstenbotje
Leeftijd:
61 Jaar
Woonplaats:
Bornem
Provincie:
Antwerpen
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Zonder
Sucetta
52 Jaar · s-Hertogenbosch · Noord-Brabant
Ik heb een schattig hondje en besteed daar veel van mijn tijd aan. Maar soms zou ik ook nog wel meer dingen willen doen.
Geile dame (52) contacteren
Otteleijn
57 Jaar · Utrecht · Utrecht
Hallo leuke mannen hier ben ik dan een leuke spontane sociale vrouw. Ik zoek eigenlijk het zelfde ook wel in een man. Want ik hoop hier iemand te vinden waar ik leuke dingen mee kan doen hapje eten, wandeling, bioscoopje en dat soort
Lieve oma (57) zoekt jongen
Mwamwa
57 Jaar · Woerden · Utrecht
Nog steeds opzoek, stuur me alleen een berichtje als je echt wilt daten
Rijpe oma (57) emailen
Hilliende
56 Jaar · Emmen · Drenthe
Voor mij is het al weer super lang geleden dat ik een man heb gehad. Dus het wordt weer tijd.
Hete oma (56) sexdaten
Ranie
65 Jaar · Westland · Zuid-Holland
Als je jaloers aangelegd bent, dan kun je maar beter niet bij mij zijn. Want ik heb een man thuis, die ik niet in de steek ga laten. Ik hou van hem, maar seksueel ben ik op hem uitgekeken. Dus daarvoor zoek ik een man en alleen daarvoor. ik
Mooie granny (65) emailen