Meer info over Dapril
Ik zoek een leuke buddy om uit te gaan en leuke dingen te doen tijdens het week-end.
Naam:
Dapril
Leeftijd:
53 Jaar
Woonplaats:
Het Hogeland
Provincie:
Groningen
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Zonder
Fietshard
58 Jaar · Pijnacker-Nootdorp · Zuid-Holland
Ik doe aan wielrennen, ik fiets nog steeds harder dan op een elektrische fiets.
Wulpse oma (58) zoekt sex
Rensce
54 Jaar · Groningen · Groningen
Leuke lekkere mannen opgelet want ik ben hier sinds kort ook. Zo ik dacht laat ik maar lekker binnenkomen. Ik ben begonnen aan een cursus massage en mijn leraar zei dat je vooral veel moet oefenen. Maar waarmee niet echt, dus wie o wie
Sexy dame (54) zoekt man
Erykie
62 Jaar · Almere · Flevoland
Ik moet zeggen dat het me tegenvalt om een man te leren kennen die bij me past. Ik had gedacht dat er mannen in overvloed waren die met een leuke vrouw als ik willen kijken of we bij elkaar passen om een relatie aan te gaan. Hoop hier dat succes
Rijpe granny (62) contacteren
Barnadettedopt
69 Jaar · Waasmunster · Oost-Vlaanderen
Een man heb ik niet nodig heb ik altijd geroepen, ik dacht ik dop mijn eigen boontje wel. Juist nu ik ouder word merk ik het gemis van een man, daarom ben ik weer actief zoekende. De boontjes samen doppen lijkt mij veel gezelliger.
Rijpe granny (69) zoekt man
Nessiy
52 Jaar · Amsterdam · Noord-Holland
levenslustig ben ik zeker nog, ga graag op reis om allerlei plekken te ontdekken. Maar het valt mij wel steeds zwaarder om dat alleen te doen.
Hete dame (52) zoekt man