Meer info over Leny
Blijkbaar vind mijn man me niet meer mooi want hij heeft er geen zin meer in, zonder reden, helemaal niets. Tja ik ga er niet om smeken dat snap je wel. Hoop hier iemand te vinden die me nog wel neemt zoals ik ben.
Naam:
Leny
Leeftijd:
53 Jaar
Woonplaats:
Heerenveen
Provincie:
Friesland
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Zonder
MoekeKim
62 Jaar · Drimmelen · Noord-Brabant
Ja ik ben misschien een moeke, maar ik ben nog heel erg sexy.
Rijpe granny (62) zoekt sex
Nicole_A
52 Jaar · Leeuwarden · Friesland
Ik kom even een kijkje nemen of hier nog lekkere en ondeugende mannen tussen zitten;)
Mooie dame (52) wil man
Paulizze
53 Jaar · Rotterdam · Zuid-Holland
Ik geniet van de natuur, ik geniet van de kleine dingen om mij heen. Maar het zou fijn zijn als ik iemand had om het mee te delen.
Geile dame (53) zoekt sex
Ema
51 Jaar · Almere · Flevoland
Ik ben een Dominante vrouw met soms een onderdanig kantje. Welke heer wil bij mij kijken of die onderdanige kant meer uitgewerkt kan worden? Of misschien wel om en om? Ik ben voor alles in, van bondage tot zwepen. Seksspeeltjes en lekker
Sexy dame (51) wil sex
Jiggle
55 Jaar · Terneuzen · Zeeland
Eigenlijk heb ik een heel leuk leven en eigenlijk mis ik dus ook weinig. Leuke baan waar ik mijn ei in kwijt kan ik mis alleen een puzzelstukje. Zullen wij samen kijken of jij past in mijn leven.
Mooie oma (55) zoekt man