Meer info over Dorri
Getrouwd met een hele lieve vrouw, ik ben echt blij met haar. Maar voor sommige dingen heb ik echt even een man nodig. ik hoef je niet te vertellen waarvoor dat is toch? Stuur me maar een berichtje als je me kunt helpen.
Naam:
Dorri
Leeftijd:
44 Jaar
Woonplaats:
Dordrecht
Provincie:
Zuid-Holland
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Met
NaughtyMe
53 Jaar · Breda · Noord-Brabant
Ik ben een stoute vrouw, heel stout, terwijl mijn vriend op me wacht doe ik liever andere dingen dan naar huis gaan. Dan loop ik liever in het park of lig ik stiekem in een hotel te rollebollen met een andere man. Nu heb een fantasie en daar
Lieve dame (53) sexdaten
Falix
55 Jaar · Dordrecht · Zuid-Holland
Ja wie ben ik, ik ben iemand die houdt van luxe, en van sporten en ik probeer van elke dag te genieten.
Hete oma (55) sexdaten
Ga_er_voor
65 Jaar · Meppel · Drenthe
Twijfelen heb ik lang genoeg gedaan en de knoop moest nu gewoon worden doorgehakt. Ik ga weer op zoek naar een lieve vriend want daar heb ik heel veel behoefte aan.
Mooie granny (65) zoekt jongen
Vivian4
67 Jaar · Meierijstad · Noord-Brabant
Wat ik denk zeg ik ook. Dat levert me nog wel eens problemen op omdat mensen er niet tegen kunnen dat ik eerlijk ben. Maar dat betekent niet dat ik niet aardig en lief ben. En het betekent helemaal niet dat ik ook liefde nodig heb van een
Rijpe granny (67) wil man
Dewienne
56 Jaar · Utrecht · Utrecht
Ik ben eigenlijk altijd heel erg relaxt wat er ook gebeurd.
Wulpse oma (56) zoekt man