Meer info over Valentien
Het leven van feesten en gek doen moet nu maar eens afgelopen zijn, want ik word er ook niet jonger op. En de meeste mannen van mijn leeftijd zijn niet meer van die feestbeesten, dus ik ga het eens wat rustiger aan doen. En daar hoort denk ik het leven met een aardige man ook bij. Kun jij mij temmen?
Naam:
Valentien
Leeftijd:
59 Jaar
Woonplaats:
Middelburg
Provincie:
Zeeland
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Met
Stanlei
67 Jaar · Maastricht · Limburg
Ik wil graag een mooie vriendschap opbouwen met een leuke man.
Mature granny (67) zoekt sex
Likeitrough
51 Jaar · Midden-Groningen · Groningen
Hou van stoute spelletjes en dat mag best een beetje kinky. Ben dan ook opzoek naar een man die openstaat voor sm, latex en leer;-D
Rijpe dame (51) zoekt sex
Romywispelturig
57 Jaar · Schiedam · Zuid-Holland
Mijn verlangen naar een partner is groot, het liefst een man die er vol voor wil gaan om met mij een relatie op te bouwen. Drie jaar ben ik nu alleen ne kijk er erg naar uit om een lieverd te ontmoeten.
Mature oma (57) emailen
Luno
62 Jaar · Son en Breugel · Noord-Brabant
Waar kan me niet zoveel schelen, als ik opgewonden ben, doe ik het overal. Ik hoor je nu denken: overal? Ja echt, overal. Ik ben niet verlegen en als andere mensen dat ook niet zijn en het eens anders willen doen, vraag ik je te reageren.
Oude granny (62) wil man
Makelaartje
53 Jaar · Borsele · Zeeland
Altijd heb ik het maar druk met mijn werk en loop ik mezelf soms voorbij. Tijd om daar verandering in te brengen en op zoek te gaan naar een lief maatje. Als ik in de smaak val dan hoor ik graag van je.
Mature dame (53) wil man