Rijpe oma zoekt jongen

Meer info over Gwenne
Mijn man is goed en lief voor me, maar seks wil hij praktisch niet. Nu ik dit zo opschrijf, bedenk ik me hoe cliche dit klinkt. Maar ik kan er wel een ander verhaal van maken, het is gewoon zo. Het allerliefst zou ik regelmatig samen komen met een man die een vrouw heeft die ook geen seks meer wil. Dan kunnen we allebei bij onze partner blijven en komen we toch aan onze trekken.
Naam:
Gwenne
Leeftijd:
57 Jaar
Woonplaats:
Veenendaal
Provincie:
Utrecht
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Met
Zuurtje
52 Jaar · Weert · Limburg
Een zacht muziekje, wij beide naakt en een flesje olie. Onze lichamen die heerlijk over elkaar heen wrijven en zo masseren daar kijk ik wel naar uit. Zullen we dan eens een date plannen om te kijken of we die klik ook hebben om het uit te
Lieve dame (52) contacteren
Resetta
57 Jaar · Amsterdam · Noord-Holland
Wel, ik kan je zeggen dat ik al een bewogen leventje achter de rug heb. Maar dat houdt me niet tegen om te genieten van elke dag en nieuwe mensen leren kennen hoort daar ook bij.
Wulpse oma (57) zoekt jongen
Theodora58jr
66 Jaar · Olst-Wijhe · Overijssel
Lief, leuk en gezellig zeggen de mensen om mij heen van mij. Maar ik denk dat je dat zelf moet ontdekken.
Mooie granny (66) contacteren
Hornydevil
52 Jaar · Maastricht · Limburg
Ouder, maar zeker niet minder lekker. En vooral heel spannend. Ik kik er op als je me een beetje gaat martelen. Klein beetje pijn maakt me vreselijk nat, dus ik zal heel erg ondeugend en stout zijn, zodat je me wel moet straffen. Wil jij
Oude dame (52) daten
OpZoekja
54 Jaar · Lede · Oost-Vlaanderen
Naar meer dan alleen voor tv hangen en bier drinken. Ik kan heel makkelijk weg een leuke hobby kan ik er wel bijnemen.
Oude dame (54) contacteren