Oudere granny verwennen
Meer info over Selina1960
Ik ben een gelukkig mens die een man zoekt voor mailcontact en mogelijk meer.
Naam:
Selina1960
Leeftijd:
62 Jaar
Woonplaats:
Stadskanaal
Provincie:
Groningen
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Zonder

Isoma
62 Jaar · Dilsen-Stokkem · Vlaams-Limburg
Toen ik gescheiden was dacht ik heerlijk, kan echt nu mijn eigen ding doen en hoeft niet steeds bepaalde dingen te overleggen. Maar ik moet zeggen na een aantal jaar begin ik zelfs de discussies te missen.
Mooie granny (62) wil sex

Qyell
64 Jaar · Antwerpen · Antwerpen
Zoals ook bij mijn voorkeuren staat zou ik een relatie weer erg op prijs stellen, maar op mijn leeftijd is dat natuurlijk niet heel makkelijk.
Mature granny (64) sexdaten
MyKarlia
57 Jaar · Eemsdelta · Groningen
Wat ik zoek is een leuke man, iemand van rond mijn leeftijd die ook single is en die net als ik toe is aan een nieuw hoofdstuk in zijn leven. Wie weet worden we met elkaar heel gelukkig!
Lieve oma (57) zoekt sex

Gerdru
52 Jaar · Utrecht · Utrecht
Het is voor mij wel een aanpassing hier te zijn maar ik vind het nu al heel leuk. Ik ben niet meer van de jongste maar ben het alleen zijn een beetje beu. Vooral het eenzaam zijn daar heb ik het heel moeilijk mee. Eens lekker uit eten gaan
Mooie dame (52) emailen

MojitoLover
55 Jaar · Dronten · Flevoland
Ik ben een lieve, spontane, gezellige dame. die een leuke date wilt
Oudere oma (55) wil man