Oude vrouw zoekt man
Meer info over Sallys
Ergens zou ik gelukkig getrouwd moeten zijn want heb een super lieve man maar van een andere kant ben ik dan toch weer niet zo gelukkig. Wat de oorzaak is weet ik zelf niet en zou daar best willen achter komen. Intussen zou ik het ook wel heel fijn vinden een leuke vriend te hebben waar ik zowel prettige momenten mee kan hebben dan ook mijn maatje kan zijn als luisterend oor!
Naam:
Sallys
Leeftijd:
50 Jaar
Woonplaats:
Rotterdam
Provincie:
Zuid-Holland
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Zonder

LeefLeef
62 Jaar · Enschede · Overijssel
De jaren beginnen te tellen, ik voel tot in mijn botten dat ik niet oud ga worden met mijn huidige vriend. Omdat ik moeilijk oude schoenen kan weggooien voor ik nieuwe heb, ben ik al op zoek naar een nieuwe man, die samen met mij oud wil
Wulpse granny (62) zoekt jongen

Marlikea
52 Jaar · Amsterdam · Noord-Holland
Zo lang heb ik mij rot gevoeld omdat ik vroeger werd gepest ik heb lang gedacht dat het allemaal aan mij lag. Maar na heel wat therapiesessies weet ik dat het allemaal gewoon niet waar was.
Wulpse dame (52) zoekt sex

Sovilinde
63 Jaar · Veenendaal · Utrecht
Ik wil meer in het leven dan alleen werken.
Hete granny (63) wil sex
Evi
56 Jaar · Nissewaard · Zuid-Holland
Het grootste deel van mijn leven ben ik druk geweest met mijn werk en heb ik mijn huwelijk verwaarloosd. Daarom zoek ik een man die het voor mij de moeite waard maakt dat ik echt veel tijd voor hem vrij maak. Dat ga ik dan ook echt doen, nu
Rijpe oma (56) emailen
Chaaronne
57 Jaar · Amsterdam · Noord-Holland
Klaar ben ik om een nieuw hoofstuk aan te gaan in mijn leven. Na de scheiding heb ik geen vriend meer gehad en zou het graag willen om er één te hebben. Mijn verwachtingen zijn groot om de man te vinden die de ware voor me is.
Lieve oma (57) wil man