Oude vrouw zoekt man
Meer info over Sallys
Ergens zou ik gelukkig getrouwd moeten zijn want heb een super lieve man maar van een andere kant ben ik dan toch weer niet zo gelukkig. Wat de oorzaak is weet ik zelf niet en zou daar best willen achter komen. Intussen zou ik het ook wel heel fijn vinden een leuke vriend te hebben waar ik zowel prettige momenten mee kan hebben dan ook mijn maatje kan zijn als luisterend oor!
Naam:
Sallys
Leeftijd:
50 Jaar
Woonplaats:
Rotterdam
Provincie:
Zuid-Holland
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Met

Sheraja
52 Jaar · Emmen · Drenthe
ik ben opzoek naar een leuke man voor een serieuze relatie
Oude dame (52) contacteren

Felician
53 Jaar · Westland · Zuid-Holland
Ik ben nu al lang gescheiden, ik vermaak mij opperbest maar toch mis ik iemand om bijvoorbeeld een leuke film mee te kijken.
Sexy dame (53) zoekt jongen
Honnniel
57 Jaar · Terschelling · Friesland
Ik ben best wel een beetje verlegen, met name als ik voor het eerst op date ga met een man. Ik vind het best spannend maar als ik eenmaal tegenover je zit dan is de verlegenheid snel verdwenen als je me op mijn gemak stelt.
Hete oma (57) daten

Vioolin
52 Jaar · Almere · Flevoland
Elke dag speel ik op mijn viool. Ik word er zo vrolijk van als ik lekker aan het spelen ben dat is voor mij echt ontspannen tot de max. Verder moet je het zelf maar uitvinden hoe ik ben.
Lieve dame (52) emailen

Margarreth
62 Jaar · Groningen · Groningen
Hard werken doe ik graag, ik heb mijn eigen bedrijf, met 40 uur per week werken trek ik het niet. De spaarzame vrije tijd die ik heb wil ik opvullen met een man. Je moet er dus wel tegen kunnen dat ik voorlopig nog een druk werkleven heb.
Oude granny (62) wil sex