Meer info over Maarjan
Nu de kinderen al wat volwassener zijn merk ik pas hoeveel tijd ik over heb, mijn man is overdag altijd van huis. Ik zoek iemand waarmee ik heerlijk kan ontspannen en lekker mijn zinnen eens even kan verzetten, dat mis ik enorm.
Naam:
Maarjan
Leeftijd:
50 Jaar
Woonplaats:
Dessel
Provincie:
Antwerpen
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Zonder
Hotfrancien
55 Jaar · Utrecht · Utrecht
Ik zal het kort houden, ik zoek een leuke lat relatie dat we elkaar aan kunnen vullen niet al te veel verplichtingen.
Oudere oma (55) wil man
Sallimi
55 Jaar · Nijmegen · Gelderland
Ik heb echt leuke vriendinnen maar ik mis gewoon iets doen met een man dat heb ik al veel te lang niet meer gedaan.
Mooie oma (55) zoekt man
Misslou
53 Jaar · Zwolle · Overijssel
Ik zoek een leuke man die geweldig is in bed.
Mooie dame (53) emailen
Ambear
64 Jaar · Leuven · Vlaams-Brabant
Het is altijd fijn om iemand te ontmoeten waar je mee op één lijn zit. Het is al even geleden dat ik zo'n persoon om mij heen had dus ik ben weer op zoek gegaan. Ik hou van mannen die weten wat ze willen en gevoel voor humor hebben.
Mature granny (64) contacteren
Klaartje
52 Jaar · Almere · Flevoland
Wie zegt dat de polder saai is en dat er niks te beleven valt, ik woon er en ik ken er genoeg plekjes waar het dan wel heet kan worden. Wil jij die ook weten dan moeten we ze samen maar op gaan zoeken en kijken of daar onze klik ligt.
Sexy dame (52) sexdaten