Meer info over Rowwan
Een zware tijd heb ik gehad, door de scheiding woon ik niet in een huis, maar woon ik in een caravan. Wat ik merk is dat velen gelijk hun oordeel daarover klaar hebben, dat doet mij pijn. Soms zijn er factoren die tegen je werken en kun je in een situatie terecht komen die je niet voorzien had. Maargoed, daarom zit ik niet hier, ik zit hier om leuke vrienden te maken, daar heb ik echt behoefte aan.
Naam:
Rowwan
Leeftijd:
42 Jaar
Woonplaats:
Dantumadeel
Provincie:
Friesland
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Met
Zehris
69 Jaar · Oostende · West-Vlaanderen
Hallo leuke mannen is er hier nog iemand op zoek naar avontuur in plaats van hangen op de bank. Want daar ben ik nog te jong voor. De geraniums heb ik nog niet op mijn vensterbank staan gelukkig.
Mooie granny (69) sexdaten
Esmerille
56 Jaar · Tietjerksteradeel · Friesland
Als jij me als één van de meest sexy vrouw van mijn leeftijd vind die hier aanwezig zijn dan moet ik jou hebben. Ik zou het erg fijn vinden om je te leren kennen en met jou een avontuurtje aan te gaan.
Rijpe oma (56) zoekt jongen
Mojito
52 Jaar · Oude IJsselstreek · Gelderland
Als er dan toch iets is waar ik trots moet op zijn dan mag ik wel zeggen dat het mijn borsten zijn. Lekker dik en je kan er alle kanten mee uit. Wat kan een man dan nog meer verlangen dan zijn neusje ertussen te steken, of dacht jij er gelijk
Hete dame (52) emailen
JongerHArt
51 Jaar · Zandhoven · Antwerpen
Ik krijg veel te horen dat ik me te jong kleed voor mijn leeftijd. Ik ben echt niet van plan om een oud nonnetje te worden. Zoek een man die daar tegen kan!
Lieve dame (51) wil sex
Anlysa
55 Jaar · Utrecht · Utrecht
Mijn kijk op het leven is positief en weet daarom ook zeker dat ik hier de man van mijn dromen vind. Lange tijd ben ik al single en kijk er weer naar uit om met jou een fijne relatie aan te gaan.
Mooie oma (55) emailen