Meer info over Sann
Het is al die tijd wel goed geweest tussen mijn man en mij. Niet spetterend, maar gewoon goed. Maar een dik jaar geleden wil het niet meer. Waarom weet ik niet, hij wil er niet mee naar de dokter. Dus eigenlijk heb ik al meer dan een jaar geen seks meer gehad. En dat vreet aan me. Als hij er niets aan wil doen, zoek ik het ergens anders. Ik heb dat ook gezegd, maar hij doet nog steeds niets. Dus ik voeg de daad bij het woord. Misschien dat ik nu wel een spetterend seksleven krijg?
Naam:
Sann
Leeftijd:
59 Jaar
Woonplaats:
Tilburg
Provincie:
Noord-Brabant
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Met
Lott
58 Jaar · Noordoostpolder · Flevoland
Het allerliefste loop ik de hele dag naakt, binnen sowieso altijd, buiten ook graag, maar alleen als het lekker weer is. Mijn tuin ligt volledig beschut dus kan heerlijk mijn gang gaan. Ik wil graag met jou samen naakt lopen en ben ook
Mooie oma (58) wil sex
Kayla
65 Jaar · Maashorst · Noord-Brabant
Mijn seksdrive is nogal hoog en er wordt nu niet aan voldaan. Dat is niemands schuld, maar ik zit er wel mee. Daarom wil ik het doen met een ander. Ik wil heel graag en ben dus ook heel gewillig, je zou er je voordeel mee kunnen doen, lieverd.
Hete granny (65) sexdaten
Loreliey
60 Jaar · Zwolle · Overijssel
Als je ook van gewone basic seks houd dan kan je met mij niets aanvangen. Ik wil wel meer en op onvoorstelbare plaatsen. Dit lijkt mij pas heel spannend en nieuw. Mijn vriend houd alleen maar van basics en durft het zelfs niet aan om eens
Mature granny (60) sexdaten
Bij_Zonder
51 Jaar · Landgraaf · Limburg
Jaren geleden is mijn relatie op de klippen gelopen en ik vond het eerst wel best, ik had in ieder geval tijd om te doen waar ik zin in had. Maar na een tijdje merk je toch al snel dat je iets mist om je heen en ik word er zelf best moedeloos van,
Mature dame (51) wil sex
OmaNorah
60 Jaar · Dilsen-Stokkem · Vlaams-Limburg
Het grote wonder is gebeurd, ik ben oma van een geweldige kleinzoon. 2x per week pas ik op hem, het zijn mijn oma dagen. De andere dagen zijn voor mij, misschien worden deze dagen ook voor jou, laat maar weten of je daar interesse in hebt.
Wulpse granny (60) contacteren