Mooie granny contacteren
Meer info over Vertroetelen
Sociaal ben ik, of beter gezegd, ik ben een pleaser. Ik vind het fijn om een man te vertroetelen, voor hem koken of om zijn pantoffels klaar te zetten. Persoonlijk vind ik dat een man dit verdiend na een dag hard werken, zeker ook omdat ik zelf niet meer werk. Ouderwets of niet, het past bij mij, dat wil ik niet veranderen.
Naam:
Vertroetelen
Leeftijd:
60 Jaar
Woonplaats:
Kortenberg
Provincie:
Vlaams-Brabant
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Zonder

Kanja
50 Jaar · Maashorst · Noord-Brabant
Lekker in de natuur en dan dagdromend over wat de toekomst zou brengen. Uren kan ik dat soms wel doen. Maar ik kom altijd op het zelfde uit, iemand die mijn leven leuker zou maken.
Geile vrouw (50) sexdaten
Mooihoor
59 Jaar · Eindhoven · Noord-Brabant
hey.. spontane vrouw zoekt vriendschap, misschien relatie met jou spontane gezellige man. ik ben spontaan, eerlijk, hou van gezelligheid. ben sinds een aantal jaren alleen, maar nu de kids wat ouder zijn, de jongste woont nog thuis.
Wulpse oma (59) zoekt sex
Steefie
56 Jaar · Haaksbergen · Overijssel
Mijn man is bijna nooit thuis, en als hij thuis is ligt hij of lang uit op de bank of in zijn bed. Ik wil wel meer dan dat, ik wil genieten van samen zijn, ook al word er geen woord gezegd, gewoon samen zijn.
Oude oma (56) wil man

Misseslonely
52 Jaar · Lelystad · Flevoland
In het dagelijks leven ontmoet ik niet veel mensen meer, dat vind ik best wel jammer. Daarom ben ik nu op het net op zoek naar mijn perfecte match.
Oudere dame (52) daten
Janitaa
56 Jaar · Westerkwartier · Groningen
Schrijf erg graag verhalen, ik doe er verder niet heel veel mee maar woorden op papier zetten ik hou er van. Alleen lijkt mijn leven nooit op de verhalen die ik schrijf.
Wulpse oma (56) verwennen