Mooie dame sexdaten
Meer info over Leti
Wat een opluchting dat ik eindelijk de stap heb gezet om mij toch in te schrijven. Ook al zie ik er heel anders uit ik ben best wel een heel verlegen dame die zich niet altijd even gelukkig voelt. Neem jij de kans om mij te leren kennen dan vertel ik je ook waarom.
Naam:
Leti
Leeftijd:
53 Jaar
Woonplaats:
Leeuwarden
Provincie:
Friesland
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Met
Romantischefrancien
58 Jaar · Ede · Gelderland
Ik weet niet of het nog bestaat een man die uit een spookjes boek komt lopen, ik hou van die romantische dingen, maar ik geef de moed een beetje op. Gewoon vriendschap is ook goed.
Geile oma (58) contacteren
Lady_Diane
58 Jaar · Oss · Noord-Brabant
Inmiddels ben ik alweer 10 jaar single, maar wordt er niet jonger op, bestaan ze nog, de maatjes voor het leven?
Mature oma (58) emailen

Lollypops
54 Jaar · Antwerpen · Antwerpen
Toen ik getrouwd ben hebben wij de belofte gedaan in goede en slechte tijden. Ik heb er geen vertrouwen meer in want mijn man is al meerdere keren vreemd gegaan. Dit zijn dan de slechte tijden maar ik kan dit toch niet blijven tollereren.
Wulpse dame (54) wil man

TresAttrayant
64 Jaar · Bergen op Zoom · Noord-Brabant
Uiterlijk is niet belangrijk als we het hebben over de persoon zelf. Maar toch vind ik het wel belangrijk om er goed uit te zien. Het is toch de eerste indruk die ik achterlijk bij mensen dus dan doe ik het liever wel gelijk goed. Hopelijk
Hete granny (64) zoekt sex

Hotfrancien
55 Jaar · Utrecht · Utrecht
Ik zal het kort houden, ik zoek een leuke lat relatie dat we elkaar aan kunnen vullen niet al te veel verplichtingen.
Oudere oma (55) wil man