Meer info over KoppieOlga
Er zit geen rust in mijn kop, ik kan niet stil zitten. Zalig vind ik het om erop uit te trekken, te wandelen, of gewoon gezellig op een terrasje zitten en naar mensen kijken. Met twee op een terras zitten is leuker dan alleen, zeker onder het genot van een wijntje.
Naam:
KoppieOlga
Leeftijd:
51 Jaar
Woonplaats:
Enschede
Provincie:
Overijssel
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Met
Edith
69 Jaar · Den Haag · Zuid-Holland
Gezelligheid en fijn kletsen is oke, maar ik zal eerlijk zijn, dat is niet het belangrijkste waar ik voor kom. Je snapt wel wat ik wel wil toch? Laten we afspreken met als einddoel fijn vrijen met elkaar. Wie weet kunnen we wel een vaste
Sexy granny (69) emailen
Palieve
53 Jaar · Aa en Hunze · Drenthe
Ik hou van het genieten van de zon, ik ben dan ook altijd buiten als het zonnetje straalt.
Geile dame (53) wil man
Gogogo
64 Jaar · Geldrop-Mierlo · Noord-Brabant
Ik ben pittig, energiek, weet wat ik wil, houd er van veel dingen naast elkaar te doen en heb een brede interesse. Sta stevig in m'n schoenen, ben sociaal en attent naar anderen, en houd van een (intellectuele) uitdaging. Heb het goed
Hete granny (64) daten
MandyT
55 Jaar · Antwerpen · Antwerpen
Beetje lastig om over jezelf te zeggen dat je .... Leuk , lief, aardig , goodlooking bent ..... ???? Tja
Sexy oma (55) zoekt man
Morere
53 Jaar · Breda · Noord-Brabant
Alles had ik in mijn leven anders gepland hoe het ging maar goed door die tegen slagen ben ik alleen maar sterker geworden.
Sexy dame (53) verwennen