Meer info over Likkieh
Ik kan je vertellen ik heb een hekel aan doorsnee, een hekel aan saai. Echt dat zijn dingen waar ik echt niet tegen kan en daarom ook niet opzoek. Na al een aantal pogingen ondernomen te hebben kom ik alleen uit op saaie mannen die alleen maar willen praten. Nu wil ik een keer doorpakken en kijken of we hier buiten ook een date kunnen maken.
Naam:
Likkieh
Leeftijd:
39 Jaar
Woonplaats:
Zoetermeer
Provincie:
Zuid-Holland
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Met
Bonbon
52 Jaar · Evergem · Oost-vlaanderen
Zin in een Belgische bonbon? Dan moet ge bij mij zijn. Als gij mij lekker masseert en knuffelt, zullen wij dan een bepaald standje doen? Soixant-neuf is mijn favoriet.
Oudere dame (52) emailen
Jelenkie
51 Jaar · Haarlem · Noord-Holland
Ik wil graag wat nieuwe mensen leren kennen en wie weet zit daar de man tussen die ik erg leuke vind en daar een speciale band mee kan opbouwen. De relatie die ik heb is niet om over naar huis te schrijven en vraag me af hoe lang die nog blijft
Hete dame (51) zoekt man
Durfjehetaandan
57 Jaar · Schelle · Antwerpen
Kan je nog gewild zijn als je al wat ouder bent? Ik denk het wel. Het is hoe je je voelt en ik voel me super goed.
Sexy oma (57) contacteren
Geenstennis
60 Jaar · Hoogeveen · Drenthe
Thuis heb ik helaas al een hele tijd veel ruzie en dat heeft een grote impact op mijn gesteldheid. Ik wil nu gewoon weer even kunnen ontspannen het naar mijn zin kunnen hebben met iemand. Het maakt me niet uit of jij single of gebonden
Geile granny (60) daten
Donnita
69 Jaar · Utrechtse Heuvelrug · Utrecht
Het alleen zijn begint me een beetje parten te spelen, ik wil heel graag een man leren kennen met wie ik mijn dagen mag slijten maar kan je wel verzekeren dat dat er nog heel veel zijn.
Mooie granny (69) zoekt jongen