Meer info over Xenoss
Waarom ik mijzelf naar een winkel noem, ik ben en blijf een vrouw en lekker shoppen vind ik altijd erg fijn. Misschien zoek ik wel iemand die af en toe een tas wil dragen hihi.
Naam:
Xenoss
Leeftijd:
61 Jaar
Woonplaats:
Ouder-Amstel
Provincie:
Noord-Holland
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Met
Kwiebels
56 Jaar · Veenendaal · Utrecht
Net uit een relatie gestapt met getrouwde man (GRRRRR NOOIT meer).......
Hete oma (56) wil man
Be_Be
53 Jaar · Sint-Jans-Molenbeek · Brussel
Mijn man en ik hebben besloten om een open relatie te proberen omdat we beide merken dat het wel kriebelt als we naar andere kijken. Als het mag is het geen vreemdgaan toch?
Hete dame (53) sexdaten
Fieneke
60 Jaar · Waadhoeke · Friesland
Jemig, wat kan een leven saai zijn zeg. Echt niets gebeurt er hier, de muren komen op me af. Ik geef het toe, ik heb het zelf ook laten gebeuren, ik was zelf ook een saaie muts. Maar daar gaat nu verandering in komen. Ik wil in contact komen
Wulpse granny (60) zoekt jongen
DansMarieke
69 Jaar · Zaanstad · Noord-Holland
Zullen wij beginnen met een Foxtrot, een Swing, of een Djive?
Rijpe granny (69) wil sex
Geilenwild
64 Jaar · Smallingerland · Friesland
altijd geil en altijd wild wil het is een keer via deze weg proberen en hoop iemand te vinden die me nog bij kan houden, lust er dagelijks nog wel pap van
Sexy granny (64) sexdaten