Meer info over Dewienne
Ik ben eigenlijk altijd heel erg relaxt wat er ook gebeurd.
Naam:
Dewienne
Leeftijd:
56 Jaar
Woonplaats:
Utrecht
Provincie:
Utrecht
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Zonder
Qymare
64 Jaar · Vorselaar · Antwerpen
Ben nog steeds een enorme fan van tuinieren en gelukkig heb ik ook nog steeds mijn prachtige tuin. Want buitenkomen en de bloemen al kunnen ruiken voordat je het ziet is toch het allerfijnst.
Rijpe granny (64) zoekt man
Berlinde
50 Jaar · Zoersel · Antwerpen
Gescheiden en daarna de mannen afgezworen. Naarmate de jaren verstrijken merk ik dat ik verlang naar een schouder om op uit te halen. Een maatje die mij troost en een maatje die met mij op pad gaat om nog wat leuks te maken van het leven.
Mooie vrouw (50) zoekt man
Iseeyou
56 Jaar · Katwijk · Zuid-Holland
Vrouw op zoek naar leuke man voor een date en wie weet meer. Belangrijk vind ik: humor, eerlijkheid, sociaal, spontaan, gevend en nemend.
Oudere oma (56) sexdaten
Gamy
55 Jaar · Capelle aan den IJssel · Zuid-Holland
Ik hou van spelletjes niet alleen op een bord maar het liefst door het hele huis. Erg ervaren en heb bijna alles wel een keer gedaan, echter zijn er nog wel wat dingetjes waar ik al langere tijd over fantaseer maar niet snel durf te zeggen,
Hete oma (55) zoekt jongen
Newinde
50 Jaar · Laren · Noord-Holland
Ik zit vol met passie alleen heb ik geen leuke man om dat mee te delen. Heb jij ook een passie overschot?
Mooie vrouw (50) contacteren