Lieve oma emailen
Meer info over Gelukkighartje
Mijn huwelijk is niet saai of is niet doodgelopen. Ik hou gewoon van stout doen.. Af en toe dan!
Naam:
Gelukkighartje
Leeftijd:
55 Jaar
Woonplaats:
Utrechtse Heuvelrug
Provincie:
Utrecht
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Zonder
Noring
57 Jaar · Almere · Flevoland
Soms moet je even kijken of dit alles is of dat er toch nog meer mogelijk is daarom zou ik graag een keer vreemd willen gaan met een leuke man.
Hete oma (57) contacteren

Isabellisa
53 Jaar · Herselt · Antwerpen
Ik ben een sportieve meid, in eerste instantie ben ik op zoek naar een leuk sportmaatje maar wie weet wat er meer van komt. Hou je van de sportschool dan ga ik graag met je mee.
Oudere dame (53) zoekt sex

Maaike1960
62 Jaar · Amsterdam · Noord-Holland
ben nu een aantal jaren alleen,en begin nu toch echt een maatje te missen,iemand met wie ik alles mee kan delen,ik ben een echt gevoelsmens,hou van eerlijkheid,.
Mature granny (62) wil sex

Eliseks
55 Jaar · Utrecht · Utrecht
De tijd van iedere avond doorzakken is voor mij wel een beetje voorbij, maar ik kan het nog wel hoor. Ik ben sportief, zorg goed voor mezelf en geniet nog van het leven. Nog gezelliger is het, wanneer ik dat samen met een leuke, gelijkgestemde
Oude oma (55) sexdaten

Verliane
53 Jaar · Zutphen · Gelderland
Sinds de relatie is geëindigd in een scheiding heb ik geen vriend meer gehad. Twee jaar lang heb ik voor mijn kinderen gezorgd en nu ze de deur uit zijn heb ik alle tijd om me bezig te houden met de man die mij leuk vind.
Rijpe dame (53) zoekt man